Vybavenie chaty

Chata má dve nadzemné podlažia. Na prízemí je spoločenská miestnoť, obývačka s TV a minibarom, kuchyňa a WC. Na poschodí je lôzková časť, ktorá obsahuje 9 postelí.

Poloha

Nachádza sa v kľudnej chatovej oblasti rekreačného strediska Zelená Voda a je ľahko prístupná autom. Poskytne pre Vás príjemné ubytovanie blízko vodnej plochy...

Aktivity v okolí

Areál Zelenej Vody ponúka široké spektrum športových a kultúrnych aktivít.
Kúpanie, tenis, minigolf, rybolov, vodné športy, korčulovanie, koncerty, disco...

ikonyAktivity v okolí chaty u Baču

Širšie okolie ponúka možnosti turistiky a cykloturistiky, návštevu rôznych pamiatok a hradov. Nájdete tu Beckovský hrad ( 5km ), Čachtický hrad ( 8km ), Tematínsky hrad ( 12km ) a Trenčiansky hrad ( 22km ).

Môžete si zahrať tenis ( antuka aj krytá tenisová hala ), volejbal, beachvolejbal, futbal, minigolf, zajazdiť na koňoch, okolie ponúka výborné trasy na cykloturistiku.
Sú tu vhodné podmienky na windsurfing alebo kajaking a máte možnosť požičať si vodné bicykle, člnky, vyskúšať tobogán.
Veľmi vhodné podmienky sú tu na rybolov a pokiaľ Vám ešte stále zostane chvíľa voľna, môžete si ísť zarelaxovať do kúpeľného mesta Piešťany (20 km).

Využite aj možnosť pešej turistiky v Považskom Inovci, v Malých a Bielych Kapatoch.
V zime je tu aj možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Kálnica vo vzdialenosti cca 6 km a v lyžiarskom stredisku Veľká Javorina vo vzdialenosti cca 16 km.