Vybavenie chaty

Chata má dve nadzemné podlažia. Na prízemí je spoločenská miestnoť, obývačka s TV a minibarom, kuchyňa a WC. Na poschodí je lôzková časť, ktorá obsahuje 9 postelí.

Poloha

Nachádza sa v kľudnej chatovej oblasti rekreačného strediska Zelená Voda a je ľahko prístupná autom. Poskytne pre Vás príjemné ubytovanie blízko vodnej plochy...

Aktivity v okolí

Areál Zelenej Vody ponúka široké spektrum športových a kultúrnych aktivít.
Kúpanie, tenis, minigolf, rybolov, vodné športy, korčulovanie, koncerty, disco...

Chata u Baču - ubytovanie Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Chata u Baču Chata u Baču ponúka príjemné ubytovanie v súkromí priamo v areáli rekreačného strediska Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom. Poskytne pre Vás a Vaše deti vhodné miesto pre ideálnu dovolenku, relax a oddych pri vode.

Výhodná poloha chaty umožňuje aj mnohé ďalšie aktivity na príjemné vyplnenie voľného času. Či už hľadáte ničím nerušenú pohodu, zábavu, chcete si užiť leto pri vode, alebo ste vyznávačmi športu, určite si prídete na svoje.

Chata je situovaná v kľudnej chatovej oblasti nedaleko prírodného kúpaliska Zelená Voda. Súčasťou chaty je aj športové ihrisko vhodné na loptové hry pre Vás a Vaše ratolesti.

Chata je dvojpodlažná a má kapacitu 9 lôžok s možnosťou prístelkov. Je ľahko prístupná autom, nachádza sa len neďaleko dialnice a poskytuje parkovanie priamo pri chate aj pre viacero vozidiel.

Rekreačný areál Zelená voda sa nachádza asi 3 km od Nového Mesta nad Váhom v peknom prostredí medzi Malými Karpatmi a Považským Inovcom. Prírodné kúpalisko ponúka ideálne podmienky na plávanie aj vďaka tomu, že Zelená Voda je v posledných rokoch jedno z mála prírodných kúpalísk s čistou a zdravotne nezávadnou vodou, čo potvrdzujú aj kontroly kvality vody, ktoré pravidelne vykonávajú hygienici.