Vybavenie chaty

Chata má dve nadzemné podlažia. Na prízemí je spoločenská miestnoť, obývačka s TV a minibarom, kuchyňa a WC. Na poschodí je lôzková časť, ktorá obsahuje 9 postelí.

Poloha

Nachádza sa v kľudnej chatovej oblasti rekreačného strediska Zelená Voda a je ľahko prístupná autom. Poskytne pre Vás príjemné ubytovanie blízko vodnej plochy...

Aktivity v okolí

Areál Zelenej Vody ponúka široké spektrum športových a kultúrnych aktivít.
Kúpanie, tenis, minigolf, rybolov, vodné športy, korčulovanie, koncerty, disco...

Poloha chaty

Chata u Baču ( popisné číslo 3061 ) sa nachádza v kľudnej chatovej oblasti rekreačného strediska Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom, len nedaľeko ( 30m ) od vodnej plochy. Presnú polohu chaty znázorňuje priložená satelitná mapa, GPS súradnice chaty sú 48.77090° 17.86562°.

Výhodou je vynikajúci prístup po diaľnici, dobrá dopravná dostupnosť vlakom, autom alebo autobusom a kvalitné služby.

Areál Zelenej Vody ponúka široké spektrum rôznych športových a kultúrnych aktivít - viac informácií nájdete v sekcii "Aktivity".

V blízkosti chaty nájdete všetky potrebné služby, či už priamo v areáli Zelenej Vody, alebo v Novom Meste nad Váhom vzdialenom necelé 3km.

Služby

Reštaurácia - 200m
Potraviny - 1km
TESCO - 4,8km
Nemocnica - 3,2km
Čerpacia stanica - 3km
Lyžiarksy vlek - 10km

Zelená Voda

Zelená Voda Rekreačný areál Zelená voda je výbornou voľbou pre Vašu dovolenku.
Stredisko sa nachádza 2 km od Nového Mesta nad Váhom a z hľadiska dopravnej dostupnosti je lokalita sprístupnená blízkou diaľnicou, ale aj autobusovou či železničnou stanicou.

Areál ponúka zrekonštruované a novovybudované športoviská, pláže, sociálne zariadenia, bufety, reštaurácie, diskotéky, koncerty a iné zábavné akcie. Nájdete tu dve "oficiálne" pláže - platenú a neplatenú, ale taktiež je tu mnoho zákutí a maličkých pláží.
Pre najmenších sú k dispozícii preliezačky aj kolotoče.
Takisto sú tu vhodné podmienky na rybolov.